octombrie 2019:

…………………………………………..

august 2019:

oferta cu noi modele de telefoane Oferta Voce si Telefoane Orange – August 2019

detalii, procedura, mod de lucru si date de contact: Contractare abonamente
……………………………………………

iulie 2019:

Avantaje suplimentare de la Orange: Oferta – Iulie 2019  – membrii SNST primesc facilități pentru vechime și numere noi.

…………………………………………….

iunie 2019:

Oferta Orange pentru membri a fost actualizata: Oferta Voce si Telefoane Orange pentru membri – Iunie 2019

…………………………………………..

aprilie – mai 2019:

Partenerul nostru a actualizat beneficiile pentru membrii de sindicat. Astfel au apărut noutăți în oferta de telefoane unde au fost adăugate modele noi, dar și în oferta de internet fix pentru acasă prin rețeaua 4G.

Parteneriatul încheiat cu Orange Romania oferă reduceri pentru membri și familiile acestora. Prețuri speciale / beneficii / reduceri / avantaje la: abonamente, telefoane, accesorii, ceasuri, laptopuri, televiziune HD prin satelit, televizoare, extra optiuni tv, internet și voce acasă, tablete, modemuri, etc.

Orange va pune la dispoziție echipa de suport cu personal specializat; pentru detalii despre oferta completă puteți să contactați telefonic / WhatsApp / e-mail.

Oferta actualizată, valabila aprilie-mai, 2019 poate fi găsită mai jos:

Pentru a beneficia de reducere membrii SNST trebuie să prezinte legitimaţia de membru:

Cardul permite accesarea ofertelor publicate pe   pagina oferte pentru membrii de sindicat – click aici

*Devenim prioritate prin atitudine!

Echipa SNST

Sindicatul National Sport si Tineret