Partenerul nostru a actualizat beneficiile pentru membrii de sindicat. Astfel au apărut noutăți în oferta de telefoane unde au fost adăugate modele noi, dar și în oferta de internet fix pentru acasă prin rețeaua 4G.

Parteneriatul încheiat cu Orange Romania oferă reduceri pentru membri și familiile acestora. Prețuri speciale / beneficii / reduceri / avantaje la: abonamente, telefoane, accesorii, ceasuri, laptopuri, televiziune HD prin satelit, televizoare, extra optiuni tv, internet și voce acasă, tablete, modemuri, etc.

Orange va pune la dispoziție echipa de suport cu personal specializat; pentru detalii despre oferta completă puteți să contactați telefonic / WhatsApp / e-mail.

Oferta actualizată, valabila aprilie-mai, 2019 poate fi găsită mai jos:

Pentru a beneficia de reducere membrii SNST trebuie să prezinte legitimaţia de membru:

Cardul permite accesarea ofertelor publicate pe   pagina oferte pentru membrii de sindicat – click aici

*Devenim prioritate prin atitudine!

Echipa SNST

Sindicatul National Sport si Tineret