Analize medicale de laborator cu 15% reducere

Oferta SYNEVO este din nou activa

–  15% reducere la analize medicale de laborator –

Synevo - analize de laboratorVeniti cu cardul de membru in toate receptiile Synevo pentru a beneficia de 15% reducere la cea mai larga paleta de analize medicale!

In laboratoarele de analize medicale Synevo se pot efectua peste 1000 de investigatii diferite incepand cu alergologie, biologie moleculara, biochimie, hematologie, imunologie, markeri cardiaci, endocrini, osoşi, tumorali, serologie, microbiologie şi toxicologie.

Reducerea este valabila prin prezentarea la receptie a cardului de membru Publisind/SNST. Membrii familiei trebuie sa prezinte la receptie buletinul si cardul de membru al titularului.

Consultati lista de preturi analize, valabila doar in receptiile proprii Synevo.

Pe site gasiti detalii referitoare la adresele si programul de recoltare din locatiile Synevo.

De asemenea, daca doriti sa aflati care sunt testele uzuale corespunzatoare diferitelor afectiuni pe organe accesati sectiunea interactiva pentru pacienti. Membrii beneficiază de reducere in baza cardului.

Afiliat Publisind
Membru Blocul Naţional Sindical – BNS –

SNST este partener  Praktiker România

Sindicatul Național Sport și Tineret: Analize medicale de laborator cu 15% reducere