A fost înființată Filiala SNST Cluj

Miercuri, 27.02.2019, a avut loc întrunirea grupelor SNST din Cluj: Casa de Cultură a Studenților, Clubul Sportiv Municipal și Direcția Județeană pentru Sport și Tineret. Ședința a fost prezidată de doamna Olimpia Moca lider CCS, domnul Ovidiu Pocol lider CSM, Marius Oltean lider DJST și domnul Andy Nagy președinte SNST.

Colegii din Cluj au înțeles că numai împreună suntem puternici și au lăsat la o parte diferențele domeniilor în care activează. Interesați de viitorul lor profesional și implicați în găsirea unor soluții, au stabilit o ședință comună în care au fost dezbătute atât problemele generale cât și cele ce privesc anumite segmente de personal.

SNST Cluj a trecut la nivelul următor în ceea ce privește organizarea  și au înființat Filiala Cluj a Sindicatului Național Sport și Tineret, iar în urma alegerilor care au avut loc, domnul Marius Oltean a fost ales lider și domnul Ioan Cocian vicelider.

SNST este partener PRAKTIKER ROMANIA

Sindicatul Național Sport și Tineret: A fost înființată Filiala SNST Cluj