De la casa la ACASA

De la casa la ACASA, cu Praktiker România

Incheiat initial pentru membrii SNST, protocolul cu PRAKTIKER Romania a fost extins la nivelul PUBLISIND. Membrii noştri beneficiază de reduceri de 10% din valoarea produselor achiziţionate de aceştia online sau din magazinele Praktiker din toată ţara, excepţie făcând produsele existente în promoţie sau cele care sunt deja reduse.

10% reducere în baza cardului

Alte discounturi speciale se vor acorda membrilor organizaţiei noastre care vor achiziţiona materiale de la Magazinele Praktiker cu valori mai mari de 10.000 de lei.

Ce înseamnă Praktiker?

• Idei de renovare şi redecorare la preţuri prietenoase
  • Consultanţă şi sfaturi despre cum se pot realiza planuri Do-It-Yourself
  • Servicii care uşurează procesul de cumpărare
  • Cel mai bun raport calitate/preţ

Inspiraţi de nevoile românilor şi de dragostea acestora pentru casele lor, Praktiker a pregătit o varietate de produse cu care va fi mai uşor să transformaţi casa în acasă, adică în spaţiul care vă reprezintă şi în care vă reîntoarceţi cu drag în fiecare zi.

Şi pentru că românii sunt inventivi, Praktiker vă ajută să dezvoltaţi spiritul Do-It-Yourself şi să decoraţi casa dupa ideile voastre! Datorită gamei extinse de produse decorative pe care a introdus-o în oferta sa, acum e mai uşor să personalizaţi locuinţa într-un spaţiu viu şi călduros!

Pentru a gasi cel mai apropiat magazin PRAKTIKER verifica lista.

Nu uita ca poti verifica oricand site-ul PRAKTIKER in cautarea produselor potrivite pentru casa ta: Praktiker România

• Discontul este valabil prin prezentarea cardului de membru.

Afiliat Publisind
Membru Blocul Naţional Sindical – BNS –