Nelimitat la comunicare

Reduceri pentru membrii SNST oferite de DIGI RCS & RDS:

Oferta pentru pachet internet + voce (fix si mobil) + catv:
1. Acces PPPOE 300, cablu digital, telefonie fixa + telefonie mobila cu internet si minute nelimitate + telefon Allview P4 Pro gratuit – 18 euro fara tva;
2. Acces PPPOE 300, cablu digital, telefonie fixa + telefonie mobila cu internet nelimitat si 200 min nationale + telefon Eboda T310 gratuit – 14,62 euro fara tva.

Oferta pentru abonamentul de telefonie mobila cu minute si internet nelimitat – 2,5 euro fara tva:

Denumire PachetMinute incluseMinute incluseLimitare viteza net
mobil 3G dupa
primii:
Limitare viteza net
mobil 4G dupa
primii:
Tarif SMS catre alte
retele mobile nationale
(Euro, fara TVA)
RCS&RDSAlte retele*
Digi Mobil Business NelimitatNelimitatNelimitat**10 GB50 GB0.01 euro

*Minutele incluse din coloana “alte retele” se refera la apelarea numerelor geografice sau non-geografice din retelele fixe si mobile nationale, precum si din principalele retele fixe si mobile din UE, SUA, Canada si China. Apelurile catre servicii speciale, a celor cu valoare adaugata sau catre retelele operatorilor alternativi de telefonie nu vor fi gratuite si vor fi facturate potrivit tarifelor din oferta RCS & RDS in vigoare. De asemenea, accesul catre astfel de destinatii poate fi restrictionat.
** Se vor considera drept utilizare abuziva situatiile in care este indeplinita oricare dintre urmatoarele conditii la nivelul fiecarui numar de telefon:
– traficul de voce efectuat este de 6 ori mai mare decat traficul primit
– traficul de voce efectuat catre alti operatori este de minim 4 ori mai mare decat traficul efectuat in reteaua Digi
– traficul de voce in retea sau catre alti operatori nationali depaseste 5000 minute pe luna.
– traficul de voce catre retele internationale depaseste 1000 minute pe luna.

Pentru abonamente şi informații suplimentare vă rugăm să ne contactați la tel. 0784.116.973
sau e-mail: office@snst.ro

Afiliat Publisind